מפקח בנייה מומלץ – האם עבודתו מעורכת?

פרויקטים מסחריים ופרטיים דורשים מפקח בנייה מומלץ ושיעור ההצלחה שלהם הוא להרוויח יותר ולהפחית עלויות והפסדים ככל האפשר. ישנם גורמים רבים ושונים המעורבים בהצלחתו של פרויקט, אך אחד הגורמים המרכזיים והיעילים ב"ניהול פרויקט "מסוכם. כשאתה מתקבל לעבודה כמפקח בנייה פרטית, המעסיק מצפה שתכוון ותנהל את כל הגורמים לעבר אותן מטרות שהוזכרו (הגדלת רווחים והפחתת עלויות והפסדים).

מפקח בנייה מומלץ
מפקח בנייה מומלץ

אך באילו דרכים עבודה זו יכולה להוביל ולנהל אותם? אילו כלים עומדים לרשותו כדי לבצע היטב את המשימות המוטלות עליו? והכי חשוב, מה תפקידו של מפקח בנייה פרטית בהצלחת הפרויקט.

מיהו מפקח בנייה מומלץ ומה תפקידו?

מפקח בנייה פרטי הוא אדם השולט בגורמי הייצור כגון: עבודה פשוטה, עבודה מיומנת, ציוד והון זמין על מנת להשתמש בהם בצורה מיטבית ולהגדיל את תפוקתם.

תפקידו הוא לשים הכל במקום הנכון. אם עובד  במגזר ביעילות הנמוכה ביותר, מפקח בנייה פרטית אשם יותר מכל אחד אחר. אם הוא מוציא הרבה כסף על כלים וציוד, וזה נעשה במצב בו הוא יכול להשיג את אותה כמות רווח עם כלים וטכנולוגיה זולים יותר, הוא עדיין לא יכול היה לעשות את עבודתו כראוי.

מפקח בנייה מומלץ

פרודוקטיביות היא מילת מפתח בהצלחת פרויקטים. פרודוקטיביות פירושה שגורמי הייצור ממלאים את תפקידם החשוב ביותר בהפקת רווח כלכלי. שים לב שהשתמשנו במילה רווח כלכלי והתעלמנו מרווח חשבונאי בסעיף זה. נבחין בין השניים בדוגמא.

מפקח בנייה שכר

אך כאשר אנו מסתכלים על נושא זה מזוויות שונות, אנו מקבלים יותר נקודות. שכרו של מפקח בנייה יכול לנוע סביב 50,000 ₪. שכר יכול להישתנות ואף להגיע ל – 100,000 ₪.שכרו משתנה בהתאם ליכולת לטפס על עצים.

מפקח בנייה בזול

כמה טובים היו שהוא עשה? כמה פעמים התוצר של עבודתו התייבש לפני שהבניין השתמש בו לטיח קיר ? כמה חומר הוא בזבז בזמן עבודתו, והכי חשוב, האם מפקח בנייה מומלץ בזול, יכול להמשיך לעבוד באותו קצב בימים הקרובים? עדיף אפילו לשאול האם להיות בעל מהירות כזו בעבודתו של עובד זה משפיע לטובה על איכות הביצועים של עמיתיו? ושל בעלי הנכס הקמ צנים שבונים בית ב 10,000,000 ₪ ולא מוכנים לשלם שכר מכובד.

מפקח בנייה מומלץ בזול

מפקח בנייה בזול. מה זה עגבניות? מבצע סוף יום בסופר , 3ה בגטים ב- 10 ₪. תמשיכו לחפש. לאתר הבא.

מפקח בנייה לימודים

התשובה לכל השאלות הללו בהחלט מעידה על רמת הפרודוקטיביות הנמוכה של אדם זה. כאשר אדם זה אינו נח למשך הזמן הדרוש לו, ללא ספק איכות המוצר שלו תפחת מפקח בנייה לימודים . מספר שעות הלימוד שהתייבשו וכל חומרי הגלם שהקמצנים איבדו במהירות מגדילים את עלויות הייצור. הוא ככל הנראה יפטרו אותו הקמצנים. מפקח בנייה הבייתה. לא יוכל להמשיך לפעול באותו קצב בימים הקרובים, ולא רק שהוא יאט בהדרגה, אלא שהוא יפעל בקצב איטי יותר ובקצב תפוקה נמוך יותר לאורך זמן. כמו כן, שאר העובדים שעובדים איתו והבניין שמעליו צריכים לעבוד באותה מהירות כדי לעמוד בקצב שלו, וכתוצאה מכך הפחתת התפוקה לכל המתחם.

כיצד מתבצע ניהול פרויקטים של בנייה? – מפקח בנייה

זו הייתה רק דוגמה פשוטה למושג התפוקה. ניתן לתת דוגמאות חשובות ומתקדמות יותר כדי להבין זאת טוב יותר. אך מי אחראי לשליטה על התפוקה של גורמי הייצור? כן, התשובה שלך נכונה, מפקח בנייה פרטית מחויב לשלוט בנושא זה בכל שלב בייצור, ולמעשה, הכלי החשוב ביותר שיש לו בכדי להפוך את הפרויקט למוצלח הוא פרודוקטיביות זו.

  מפקחי בנייה- איך מנהל יכול להצליח בפרויקט?

שאלה זו כל כך חשובה וחשובה שאם משקיעים ומעסיקים יגיעו עם התשובה הנכונה, הם ירוויחו את הרווח הגדול ביותר האפשרי.

בהמשך נסביר את הנקודות החשובות בעניין זה.

ניהול ותכנון פרויקטים נכונים

לא לתכנן הצלחה פירושו לתכנן כישלון. משפט זה הוא אחד מאותם משפטי הכשרה לניהול ומנהיגות שכולנו ראינו בפעילויות שונות.

בפרויקט בניה יש תהליך ארוך מאוד זמן רב בו עובדים הרבה אנשים. אנשים אלה תורמים לרווחיות הפרויקט בתחומים הבאים:

  • רכישת חומרי גלם וכלי ייצור
  • הובלת חומרים וכלי ייצור לאתר הבנייה
  • השתמש בחומרים ובכלים אלה לבנייה
  • כוחות רכש ותמיכה
  • כוחות צוות הנדסה ופיקוח
  • רואי חשבון פרויקטים
  • ו …

ציוד

תאר לעצמך כי כל הכוחות הללו חייבים להיות ממוקמים במקום בו הם בעלי רמת הפרודוקטיביות הגבוהה ביותר. זה קורה כאשר תוכנית מדויקת ומקצועית מיועדת למשימה כזו ולאחר תכנון התוכנית, בשלבים הבאים, מידת הציות לה והטמעת שיער לשיער היא בשליטה מוחלטת.

כמו כן, השכרת ציוד היא דבר נוסף שקורה הרבה בפעילויות מסוג זה. עדיף לשכור ציוד יקר ואנחנו צריכים אותו למספר ימים. אז שוב, פירוש הדבר שתצטרך להוציא על תהליכים אלה. כיצד ומתי ניתן לתכנן לוח זמנים לשימוש בציוד זה בזמן הקצר ביותר האפשרי? זה בדיוק המקרה בתחום ניהול הפרויקטים, שיש לקחת בחשבון יחד עם גורמי ייצור אחרים ולהיחשב למקרה החסכוני ביותר של שילוב גורמי ייצור.

רישיון מפקח בנייה – למפקחי בנייה

עם זאת, זה לא נראה קל. מאות אנשים עובדים באתר בנייה במשך חודשים ושנים בכדי לבצע את הפרויקט. ברור שניהול צוות עם מספר רב של אנשים זו משימה קשה. על מנהלי הבנייה לפקוח עין על כל היום על מנת לנהל את האוכלוסייה. אנשים עובדים יודעים מה לעשות; אבל עצה קטנה אף פעם לא פוגעת באף אחד, נכון?

להלן מספר טיפים נהדרים למפקחי בנייה שיעזרו להם לבצע את העבודה בזמן ובאיכות.

1. תמיד תכננו מראש

זה צריך להיות המוטו שלך, לתכנן הכל מראש. כמנהל פרויקט בנייה, עליך להתחיל לתכנן לפני שתתחיל לבנות. בנוסף, עליך לבדוק ולהשלים את התוכניות שלך עד סוף היום. מההתחלה ועד הסוף, התכנון, הבנייה המקדימה והשלבים בפועל של הפרויקט דורשים תכנון מאקרו.

תכנון זה לעולם אינו משתנה, וככל שעומס העבודה מתגלה יותר ויותר, הוא מתוקן שוב ושוב. התכנון שלך הוא זה שהופך את הפרויקט למציאות. שיתוף פעולה בפרויקט הוא נקודת מפתח עבור מנהל בנייה בסוף פרויקט, לעולם אל תשכח זאת.

2. הכנת מפת שלבים לפני הבנייה – מפקח בנייה מומלץ

לעולם אינך יכול לנבא מה מפקח בנייה עלול לעשות באתר בנייה. סופות רעמים, סופות חול ואפילו ברד הן רק כמה מיכולות העל, שבהן אתם עלולים להיתקל. מיפוי לפני בנייה בדרך כלל עוזר לך לקבל רעיונות לגבי הסביבה. במקרים כאלה, נתונים היסטריים יכולים להיות המשאב היקר ביותר. זה, בתורו, מאפשר לבצע שינויים והתאמות בתבנית המוח של מפקח בנייה מומלץ.

3. היו צנועים –

המבחן האמיתי שלך מתחיל בעבודה האמיתית. תעבוד עם מומחים עונתיים, מספר קטן של אנשים עשוי להיות בתחילת דרכם או שיהיה להם ניסיון של עשרות שנים בהנדסת חשמל, פיגומים, אינסטלציה ונגרות וכו '. היו מנומסים ככל שתוכלו ונחרצים ככל שיידרש. תפקידכם לגלות מה זה ולבצע זאת. עליכם ללכת בשביל, אך זכרו שהצניעות עם כולם היא הצעד הראשון.

4. תקשורת חשובה

תקשורת היא זו שבונה מערכות יחסים ועושה את העבודה. אם אתה לא מדבר טוב, אף אחד לא יקשיב לך, שלא לדבר על לעבוד בשבילך. תוכלו להיתקל באנשים עם רקע חינוכי, תרבותי וכלכלי, לכן היו מודעים ותקשרו איתם בהתאם.